*به پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه استان مازندران خوش آمديد* | اِلهی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفآءُ وَ انْکَشَفَ الْغِطآءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجآءُ وَ ضاقَتِ الاَْرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ وَ اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَیْکَ الْمُشْتَکی وَ عَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخآءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ الِ مُحَمَّد اُولِی الاَْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنّا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانی فَاِنَّکُما کافِیانِ وَ انْصُرانی فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی السّاعَةَ السّاعَةَ السّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّد وَ الِهِ الطّاهِرینَ |
منو اصلی
امکانات سایت
نام :   
ایمیل :   
پیوندهااخبار استان    شماره خبر: ٣٥٧٢٧٧     ٠٧:٥٣ - 1393/10/29    ارسال به دوست     نسخه چاپي


  مدیر حوزه علمیه مازندران:

   حقیقت اسلام ناب برای ملت های جهان آشکار شده است  


  مدیر حوزه علمیه مازندران با بیان این که اهانت به ساحت پیامبر گرامی اسلامی به هیچ عنوان از جایگاه و عظمت این شخصیت جهان بشریت نمی کاهد، گفت: موج اسلام خواهی در دنیا نشان دهنده خنثی شدن توطئه اسلام هراسی غرب است.  

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه استان حجت الاسلام ابوالقاسم طاهری، مدیر حوزه علمیه مازندران امروز در جمع کارکنان این مدیریت در ساری با محکومیت اهانت به ساحت پیامبر رحمت و خوبی‌ها از سوی نشریه فرانسوی شارلی ابدو، گفت: این اقدام بی‌شرمانه و ننگین سبب عزادارشدن حوزه و روحانیت شده است.

 وی با بیان این که این اقدام وقیحانه دل‌های یک میلیارد مسلمان را در سراسر جهان به درد آورده است، افزود: دشمنان اسلام باید بدانند که وعده خداوند متعال در نابودی مستکبران عالم به زودی محقق خواهد شد.

 مدیر حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که امروز آمریکا و رژیم صهیونستی آتشی را برافروختند که خود نیز در این آتش خاکستر خواهند شد، تصریح کرد: سیل خشم امت اسلامی دنیای استکبار را نابود خواهد کرد.

 حجت الاسلام طاهری با بیان این که ارزش وجودی و جایگاه عظیم پیامبر گرامی اسلامی با این گونه اقدامات مذبوح بی هیچ عنوان تضعیف نخواهد شد، بیان داشت: این حرکت‌های ضد دینی تنها سبب تقویت عشق و علاقه ملت‌های جهان به نبی مکرم اسلام خواهد شد.

 عضو شورای حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که دشمنان اسلام تلاش می کنند، با اهانت به مقدسات دینی  تصویری نادرست از اسلام را  برای جلوگیری از گسترش آن در غرب و ایجاد اختلاف و تفرقه بین مسلمانان ارائه دهند، گفت: با وجود همه این تلاش‌های مذبوح اسلام ناب محمدی هر روز در جهان فراگیر‌تر می‌شود.

 حجت الاسلام طاهری با اشاره به این که دشمنان اسلام با کشیدن کاریکاتور توهین‌آمیز و اهانت به اسلام خیال می کنند خدشه ای به باورهای دینی مردم مسلمان وارد کنند، گفت: اهانت به اسلام در واقع اهانت به همه ادیان الهی است و عمل وقیحانه دشمنان قابل گذشت نیست.

 مدیر حوزه‌های علمیه مازندران بیان داشت: بدون شک عمل دشمنان اسلام برای ایجاد اختلاف میان پیروان ادیان الهی و ضربه زدن به اصل دین مداری ، طراحی و اجرا شده است.

 وی با بیان این که اهانت به ساحت پیامبر گرامی اسلامی به هیچ عنوان از جایگاه و عظمت این شخصیت جهان بشریت نمی کاهد، افزود: موج اسلام خواهی در دنیا نشان دهنده خنثی شدن توطئه اسلام هراسی غرب است.

 حجت الاسلام طاهری با اشاره به این که امروز شیعه در دنیا عزت و عظمت دارد، افزود: تلاش دشمن برای جلوگیری از تفکر ناب شیعه در دنیا بی فایده است، چون امروز این تفکر به برکت پیروزی انقلاب اسلامی در دنیا نهادینه شده است.

 مدیر حوزه علمیه مازندران با بیان این که امروز صهیونیسم جهانی از رشد و تعالی تفکر شیعی در دنیا عصبانی است، ادامه داد: اسلام، حقایق قرآن و نام پیامبر اکرم(ص) بیش از گذشته بلندتر و رفیع‌تر خواهد درخشید و حقیقت اسلام بر همگان آشکار خواهد شد. 

 عضو شورای حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که امروز دیگر زمان شکست برای آمریکا و رژیم صهیونیستی فرا رسیده است، تأکید کرد: همه سیاست‌های استکبار برای جلوگیری از نشر اسلام ناب شیعی در دنیا به بن بست رسیده است.

 


خروج
ساعت
اوقات شرعی
حدیث روز

پیامبر اعظم (ص):

خیرکم من تعلم القرآن وعلمه

بهترین شما کسی است که قرآن را بیاموزد وبه دیگران یاد بدهد.

 

تصویر برگزیده

 

کلیه حقوق برای پايگاه اطلاع رساني حوزه علميه استان مازندران محفوظ می‌باشد. معاونت ادری مالی مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور