*به پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه استان مازندران خوش آمديد* | اِلهی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفآءُ وَ انْکَشَفَ الْغِطآءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجآءُ وَ ضاقَتِ الاَْرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ وَ اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَیْکَ الْمُشْتَکی وَ عَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخآءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ الِ مُحَمَّد اُولِی الاَْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنّا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانی فَاِنَّکُما کافِیانِ وَ انْصُرانی فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی السّاعَةَ السّاعَةَ السّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّد وَ الِهِ الطّاهِرینَ |
منو اصلی
امکانات سایت
نام :   
ایمیل :   
پیوندهااخبار استان, معاونت ها    شماره خبر: ٤١٠٩٥٩     ٢٣:٠١ - 1398/10/08    ارسال به دوست     نسخه چاپي


  معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران:

  ۹ دی رویش تازه‌ای در مسیر تقویت انقلاب اسلامی بود 


  حجت الاسلام صادقی با اشاره به فرا رسیدن نهم دی ماه از این روز به عنوان حماسه ماندگار ملت ایران در دفاع از اصل انقلاب و ولایت یاد کرد. 

حجت الاسلام لطیف صادقی، معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با اشاره به فرا رسیدن نهم دی ماه از این روز به عنوان حماسه ماندگار ملت ایران در دفاع از اصل انقلاب و ولایت یاد کرد.
 
وی، نهم دی را نه بزرگ ملت بزرگ ایران به فتنه گران و حامیان داخلی و خارجی آن‌ها دانست و افزود: در شرایطی که سران فتنه به بهانه تقلب در انتخابات مردم را به آشوب و اغتشاش دعوت می‌کردند، ملت با بصیرت و انقلابی کشورمان با تبعیت از مقام معظم رهبری به خیابان‌ها آمدند و بساط فتنه گری را در کشور جمع کردند.
 
استاد حوزه علمیه مازندران با بیان این که دشمن به خیال خام خود فکر می‌کرد مردم پشت انقلاب را خالی می‌کنند، بیان داشت: این در حالی است که این ملت در همه صحنه‌های انقلاب پشتیبانی واقعی انقلاب و نظام بوده و خواهند بود.
 
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که حماسه نهم دی پیام روشنی به دشمنان ملت ایران بود، تصریح کرد: این ملت زمان شناس و با بصیرت در حرکتی خودجوش و حماسی حمایت و پشتیبانی خود از اصل انقلاب را به جهان نشان دادند.
 
حجت الاسلام صادقی با بیان این که فتنه انگیزی علیه ملت ایران سابقه‌ای چهل ساله دارد، خاطرنشان کرد: دشمنان این ملت از نخستین روز پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز از هر فرصتی برای ایجاد فتنه در کشور استفاده کرده اند.
 
استاد حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که ملت با بصیرت و انقلابی کشورمان اجازه فتنه انگیزی به دشمنان را نخواهند داد، گفت: این ملت با هوشیاری و بصیرت خود همه توطئه‌های دشمنان در این چهل سال اخیر را خنثی کردند.
 
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران، حوادث سال ۸۸ را امتحان بزرگی برای خواص در این کشور دانست و خاطرنشان کرد: در آن حوادث مهم، بسیاری از خواص به دلیل بی بصیرتی از قطار انقلاب پیاده شدند.
 
حجت الاسلام صادقی با بیان این که متأسفانه بی بصیرتی خواص نقطه آغازین حوادث سال ۸۸ بود، بیان داشت: اگر خواص همگام با رهبری انقلاب حرکت می‌کردند هیچ مشکلی برای کشور به وجود نمی‌آمد.
 
استاد حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که حوادث سال ۸۸ در کنار ریزش خواص، رویش‌هایی نیز برای انقلاب و نظام اسلامی داشته است، خاطرنشان کرد: همین ریزش ها و رویش ها موجب تقویت نظام و انقلاب اسلامی خواهد شد.

 


خروج
ساعت
اوقات شرعی
حدیث روز
تصویر برگزیده

 

کلیه حقوق برای پايگاه اطلاع رساني حوزه علميه استان مازندران محفوظ می‌باشد. معاونت ادری مالی مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور